Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

270 €

Apartament me qira në Qendër
Jepet me qira apartament 1+1 në një nga zonat më të aksesueshme në Qendër në Rr. “Bardhok Biba”.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 80 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, dy tualete dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një ndërtimi të ri.
Apartamenti ka shumë dritë dhe është i orientuar nga jugu.

Tipi: Apartament Zona: Qender, Tirane Orientimi:
Çmimi: 270 € Çmimi për m2: 3 € m2 Sipëfaqe: 80 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 0 Kati: 3
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 822 herë


Mundesuar nga NurSoft