Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

250 €

Apartament me qira pranë Gardës
Jepet me qira apartament 2+1 në një zonë të preferuar pranë Gardës.
Apartamenti është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin e pestë, është totalisht i rikonstruktuar dhe i mobiluar në mënyrë bashkëkohore.
Cmimi 250 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Prane Gardes, Tirane Orientimi:
Çmimi: 250 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 0 m2
Faza: Ndërtim EkzistuesKate Total: 0 Kati: 5
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 878 herë


Mundesuar nga NurSoft