Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

400 €

Apartament me qira në Rr. “Myslym Shyri”
Jepet me qira apartament në një zonë të aksesueshme në“Myslym Shyri” pranë Gulfit
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 150 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, tre dhoma gjumi dhe dy tualete.
Apartamenti është totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore.
Ndodhet në katin e parë banim të një ndërtimi të ri.
Çmimi 400 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Myslym Shyri", Tirane Orientimi:
Çmimi: 400 € Çmimi për m2: 3 € m2 Sipëfaqe: 150 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 1
Tualete: 2Dhoma: 3 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 835 herë


Mundesuar nga NurSoft