Vile Me Qera

Shto Si Favorite

1500 €

Vilë me qira në bllokun e vilave Selitë
Jepet me qira vilë 3-katëshe në një rezidencë jashtë qytetit. Sipërfaqja totale e vilës është 500 m2.
Kati I është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe ngrënie, tri dhoma gjumi dhe tualet.
Kati II është i organizuar në sallon, tri dhoam gjumi tualet dhe ballkon.
Kati i sipërm është papafingo dhe ka tri dhoma gjumi dhe tualet.

Çmimi 1500 euro/muaj

Tipi: Vile Zona: Selite, Tirane Orientimi:
Çmimi: 1500 € Çmimi për m2: 3 € m2 Sipëfaqe: 500 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 3 Kati: 0
Tualete: 3Dhoma: Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 647 herë


Mundesuar nga NurSoft