Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

75000 €

Shitet apartament 1+1 pranë Selvisë
Shitet apartament 1+1 në një zonë të aksesueshme në Rrugën e Dibrës pranë Selvisë.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 71 m2 dhe është i organizuar në një ambient ndenjie, kuzhinë, dhomë gjumi, tualet dhe ballkon.
Apartamenti ka hapësirë të bollshme. Ndodhet në katin e katërt të një ndërtimi të ri me punime shumë cilësore.
Është totalisht i shtruar me parket.

Çmimi 75 000 euro

Tipi: Apartament Zona: Prane Selvise, Tirane Orientimi: Juglindje
Çmimi: 75000 € Çmimi për m2: 1056 € m2 Sipëfaqe: 71 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 4
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 762 herë


Mundesuar nga NurSoft