Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

300 €

Apartament 1+1 me qira pranë Stadiumit Dinamo
Jepet me qira apartament në një zonë të aksesueshme dhe tepër të parapëlqyer pranë Stadiumit Dinamo.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 60 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një ndërtimi ekzistues por është i rikonstruktuar me punime shumë cilësore.
Apartamenti jepet i mobiluar.
Çmimi 300 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Prane stadiumit Dinamo, Tirane Orientimi:
Çmimi: 300 € Çmimi për m2: 6 € m2 Sipëfaqe: 60 m2
Faza: Ndërtim EkzistuesKate Total: 0 Kati: 3
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 861 herë


Mundesuar nga NurSoft