Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

126000 €

Shitet apartament 3+1 në Rr. “Siri Kodra”
Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme shumë pranë Qendrës.
Ka hapësirë të bollshme dhe një sipërfaqe prej 126 m2 që organizohet në nëj ambient ndenjie dhe gatimi të përbashkët, tri dhoma gjumi, korridor, dy tualete dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një ndërtimi të ri shumë cilësor.
Apartamenti ka shumë dritë dhe është i ngrohtë.
Cmimi 1000 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Siri Kodra", Tirane Orientimi:
Çmimi: 126000 € Çmimi për m2: 1000 € m2 Sipëfaqe: 126 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 2
Tualete: 2Dhoma: 3 Ngrohje: Kondicioner
Nga : 10.11.2015, Vizituar 845 herë


Mundesuar nga NurSoft