Dyqan, Komerciale Ne Shitje

Shto Si Favorite

45000 €

Shitet dyqan te Fresku
Shitet ambient biznesi pranë Freskut në një kompleks pallatesh shumë të populluar.
Dyqani ka një sipërfaqe prej 50 m2 dhe është opensapce.
Është i përshtatshëm për zyrë, dyqan, farmaci, klinikë dhe cdo lloj tjetër aktiviteti privat.
Është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 900 euro/m2

Tipi: Dyqan, Komerciale Zona: Fresku, Tirane Orientimi:
Çmimi: 45000 € Çmimi për m2: 900 € m2 Sipëfaqe: 50 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 1
Tualete: 0Dhoma: Ngrohje:
Nga : 09.11.2015, Vizituar 1096 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft