Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

1200 €

Jepet me qira superapartament te Liqeni i thate

Apartamenti ndodhet në një zonë të qetë pranë liqenit dhe larg zhurmave te qytetit.
Apartamenti ndodhet në katin e shtatë dhe të fundit të pallatit dhe ka pamje mbresëlënese nga liqeni dhe gjithë Tirana.
Siperfaqja e tij është 360 m2 dhe është i organizuar në një ambient ndenjie, kuzhinë gatimi, dhomë oxhaku, tri dhoma gjumi, dhomë për hekurosje, dy tualete dhe një verandë.

Apartamenti jepet gjysëm i mobiluar. Ka të instaluart sistem qendror ngrohje dhe kondicioner.

Cmimi 1200€/muaj

Tipi: Apartament Zona: Liqeni i Thatë, Tirane Orientimi:
Çmimi: 1200 € Çmimi për m2: 3 € m2 Sipëfaqe: 360 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 7
Tualete: 2Dhoma: 3 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 842 herë


Mundesuar nga NurSoft