Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

102900 €

Shitet apartament 2+1 në Rr. “Qemal Stafa” pranë Shkollës së Kuqe
Shitet apartament 2+1 pesë minuta larg qendrës, Shkollës së Kuqe.
Apartamenti ka një sipërfaqe 98 m2 i organizuar në një ambient ndenjie dhe ngrënie të përbashkët, dy dhoma gjumi, dy tualete njëri prej të cilëve me ndriçim natyral dhe një ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin II të një ndërtimi të ri 9-katësh. Apartamenti ka shumë dritë dhe ka pamje nga lindja.
Cmimi 1050 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Qemal Stafa", Tirane Orientimi: Lindje
Çmimi: 102900 € Çmimi për m2: 1050 € m2 Sipëfaqe: 98 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 2
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 981 herë


Mundesuar nga NurSoft