Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

250 €

Apartament 3+1 me qira prane Blv. “Zogu I”

Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme.
Ka një sipërfaqe prej 125 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, tri dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon.
Ndodhet në katin e pestë të një ndërtimi të ri.

Apartamenti është i pajisur me kontrabufe dhe jepet i pamobiluar.
Është i përshtatshëm për banim, zyra ose cfarëdolloj aktiviteti privat.

Çmimi 250 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: prane Bulevardit "Zogu I", Tirane Orientimi: Jug
Çmimi: 250 € Çmimi për m2: 2 € m2 Sipëfaqe: 125 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 5
Tualete: 2Dhoma: 3 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 880 herë


Mundesuar nga NurSoft