Dyqan, Komerciale, Zyre, Biznes Ne Shitje

Shto Si Favorite

78000 €

Dyqan ne shitje pranë 21-shit në Rrugën “Frederik Shiroka”
Dyqani ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe tepër të populluar.
Ka një sipërfaqe prej 60 m2 dhe është i organizuar në një ambient të hapur dhe tualetin.
Dyqani është i përshtatshëm për zyra, parukeri, estetike, farmaci ose cdo lloj aktiviteti tjeter.
Ndodhet në katin e parë të një ndërtimi të ri në rrugë kryesore.
Çmimi 78000 euro

Tipi: Dyqan, Komerciale, Zyre, Biznes Zona: Prane 21- Dhjetorit, Tirane Orientimi:
Çmimi: 78000 € Çmimi për m2: 1300 € m2 Sipëfaqe: 60 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 0Dhoma: 1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 857 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft