Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

700 €

Jepet me qira apartament 2+1 në Bllok
Jepet me qira apartament 2+1 në një zonë të aksesueshme në Rr.“Ismail Qemali” në Bllok.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 120 m2 dhe përbëhet nga një dhomë ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi ,dy tualete njëri i pajisur me kabinë dushi dhe tjetri me vaskë dhe një ballkon. Dhoma matrimoniale ka tualetin përkatës. Apartamenti gjendet në katin e V një ndërtimi të ri, i pajisur me ashensor .
Apartamenti është i arreduar me të gjitha pajisjet e nevojshme elektro-shtëpiake (sobë me korent dhe gas, lavastovilje, frigorifer).
Cmimi 700 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Bllok, Tirane Orientimi: Jug
Çmimi: 700 € Çmimi për m2: 6 € m2 Sipëfaqe: 120 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 5
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 869 herë


Mundesuar nga NurSoft