Zyre Me Qera

Shto Si Favorite

500 €

Jepet zyrë me qira perballë Tajvanit
Jepet zyre me qira në një zonë të aksesueshme.
Apartamenti ndodhet në katin e tretë.
Apartamenti ka hapësira të bollshme dhe mund të shfrytëzohet për zyra, klinikë etj.
Sipërfaqja e apartamentit është 97 m2 dhe është i ndarë në 4 dhoma dhe dy banjo.
Cmimi 500 euro/muaj

Tipi: Zyre Zona: Prane Tajvanit, Tirane Orientimi: Lindje
Çmimi: 500 € Çmimi për m2: 5 € m2 Sipëfaqe: 97 m2
Faza: Ndërtim EkzistuesKate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 2Dhoma: 4 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 686 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft