Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

50000 €

Shitet apartament 1+1 në Rr. “Myslym Shyri”
Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme në Rr. “Myslym Shyri”.
Apartamenti ka një sipërfaqe neto të shfrytëzueshme prej 40 m2 dhe është i organizuar në një ambient të ndenjie, nja aneks gatimi, një dhomë gjumi, tualet korridor dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një ndërtimi ekzistues por është i rikonstruktuar.
Apartamenti është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 50000 euro

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Myslym Shyri", Tirane Orientimi:
Çmimi: 50000 € Çmimi për m2: 1250 € m2 Sipëfaqe: 40 m2
Faza: Ndërtim EkzistuesKate Total: 5 Kati: 2
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 1070 herë


Mundesuar nga NurSoft