Vile Ne Shitje

Shto Si Favorite

585000 €

Vilë per shitje pranë Kafe Flora
Shitet vilë 3-katëshe në Qendër pranë Kafe Flora.
Vila është 3-katëshe dhe secila kat ka një sipërfaqe prej 130 m2 në total janë 390 m2 ndërtim dhe 70 m2 oborr.
Vila është e organizuar në secilin kat në formën e një apartamenti me dy dhoma gjumi, ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, tualet dhe ballkon.
Vila është totalisht i mobiluar më të gjitha orenditë e nevojshme.
Vila ka një bodrum me sipërfaqe 100 m2.
Çmimi 1500 euro/m2

Tipi: Vile Zona: Rr."Fortuzi", Tirane Orientimi:
Çmimi: 585000 € Çmimi për m2: 1500 € m2 Sipëfaqe: 390 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 3 Kati: 0
Tualete: 3Dhoma: 6 Ngrohje:
Nga : 05.11.2015, Vizituar 672 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft