Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

114950 €

Shitet apartament 2+1 në Rr. “Sami Frashëri”
Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme në Rr. “Sami Frashëri” pranë shkollës “Petro Nini Luarasi”.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 121 m2 dhe është i organizuar në një ambient ndenjje, kuzhinë, dy dhoma gjumi, tualet me ndricim natyral dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një ndërtimi 4-katësh të vitit 2002.
Apartamenti është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 950 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: , Orientimi:
Çmimi: 114950 € Çmimi për m2: 950 € m2 Sipëfaqe: 121 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 4 Kati: 3
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 1139 herë


Mundesuar nga NurSoft