Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

122000 €

Shitet 2+1 te Rruga e Dibres pranë Kompleksit Halili
Shitet apartament 2+1 shumë pranë Qendrës së Tiranës në një zonë shumë të aksesueshme.
Apartamenti ndodhet në një pallati të ri brenda kompleksit Halili në katin e pestë.
Apartamenti ka sipërfaqe 122 m2 dhe një planimetri të rregullt e cila organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi të përbashkët, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone.
Është i shtruar me parket druri të cilësisë së lartë.
Çmimi 1000 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Prane Selvise, Tirane Orientimi:
Çmimi: 122000 € Çmimi për m2: 1000 € m2 Sipëfaqe: 122 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 5
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 821 herë


Mundesuar nga NurSoft