Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

800 €

Jepet me qera apartament 2+1 në Bllok
Jepet me qera apartament 2+1 në një zonë të aksesueshme në Bllok.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 120 m2 dhe përbëhet nga një dhomë ndenjje dhe gatimi, dy dhoma gjumi ,dy tualete njëri i pajisur me kabinë dushi dhe tjetri me vaskë dhe një ballkon. Dhoma matrimoniale ka tualetin përkatës. Apartamenti gjendet në katin e V një ndërtimi të ri, i pajisur me ashensor .
Apartamenti është i arreduar me të gjitha pajisjet e nevojshme elektro-shtëpiake (sobë me korrent dhe gaz, lavastovilje, frigorifer) dhe sistem ngrohje-ftohje chiller.
Çmimi 800 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Bllok, Tirane Orientimi:
Çmimi: 800 € Çmimi për m2: 7 € m2 Sipëfaqe: 120 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Ngrohje Qendrore
Opsione: i mobiluar
Vizituar 711 herë


Mundesuar nga NurSoft