Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

300 €

Apartament me qira 1+1 pranë ish-Ekspozitës
Jepet me qira apartament 1+1 në një zonë të aksesueshme pranë ish-Ekspozitës.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 70 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi dhe tualet.
Apartamenti është totalisht i mobiluar. Ndodhet në katin e dhjetë.
Cmimi 300 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: prane ish-Ekspozites "Shqiperia Sot", Tirane Orientimi: Lindje, jug
Çmimi: 300 € Çmimi për m2: 4 € m2 Sipëfaqe: 70 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 11
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 847 herë


Mundesuar nga NurSoft