Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

800 €

Jepet me qira dupleks prane rezidences “Kodra e Diellit”
Jepet me qira dupleks ne rezidencen “Kodra e Diellit” larg zhurmave dhe ajrit të ndotur të qytetit me sipërfaqe totale 188 m2 I organizuar në katin e parë ambient ndenjie dhe gatimi, tualet lavanderi. Në katin e dytë ndodhen dhomat e gjumit dy tualete dhe një verande shumë e kendshme. Apartamenti është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore më të gjitha orenditë e nevojshme për një jetësë komode.
Ofrohet gjithashtu edhe mundësi parkimi

Tipi: Apartament Zona: Kodra e Diellit, Tirane Orientimi:
Çmimi: 800 € Çmimi për m2: 4 € m2 Sipëfaqe: 188 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 3
Tualete: 2Dhoma: 3 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 859 herë


Mundesuar nga NurSoft