Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

66500 €

Shitet apartament i sapoperfunduar prane Liqenit
Shitet apartament në një zonë shumë të qetë pranë Liqenit Artificial.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 95 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dha gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një ndërtimi të ri shumë cilësor.
Apartamenti ka punime cilësore. Ka shumë dritë dhe është i orientuar nga jugu.
Cmimi 700 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: prane Liqenit, Tirane Orientimi: Jug
Çmimi: 66500 € Çmimi për m2: 700 € m2 Sipëfaqe: 95 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 2
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje:
Nga : 30.10.2015, Vizituar 866 herë


Mundesuar nga NurSoft