Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

83200 €

Shitet apartament pranë Kopshtit Zoologjik
Shitet apartament në një zonë shumë të qetë pranë Kopshtit Zoologjik.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 104 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dha gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një ndërtimi të ri shumë cilësor.
Apartamenti ka punime cilësore. Ka shumë dritë dhe është i orientuar nga lindja.
Apartamenti është i pajisur me certifikatë pronësie.
Cmimi 800 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Pranë Kopshtit Zoologjik, Tirane Orientimi: Lindje
Çmimi: 83200 € Çmimi për m2: 800 € m2 Sipëfaqe: 104 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 2
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje:
Nga : 30.10.2015, Vizituar 888 herë


Mundesuar nga NurSoft