Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

50000 €

Shitet 1+1 në Rrugën Mahmut Fortuzi
Shitet apartament 1+1 në një zonë të aksesueshme në Rr. “Mahmut Fortuzi".
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 50 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi dhe tualet.
Apartamenti ndodhet në katin e shtatë të një ndërtimi cilësor ndërtuar me paramentra europianë.
Shtëpia ka shumë dritë.
Apartamenti nuk ka ende certifikate pronesie
Çmimi 1000 euro/m2.

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Siri Kodra", Tirane Orientimi:
Çmimi: 50000 € Çmimi për m2: 1000 € m2 Sipëfaqe: 50 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 7
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 1114 herë


Mundesuar nga NurSoft