Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

112000 €

Shitet apartament 2+1 te Selvia
Shitet apartament 2+1 pesë minuta larg qendrës, te Selvia.
Apartamenti ka një sipërfaqe 112 m2 i organizuar në një ambient ndenjie dhe ngrënie të përbashkët, dy dhoma gjumi, dy tualete të dyja me ndriçim natyral dhe një ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin IV të një ndërtimi të ri 9-katësh. Apartamenti ka shumë dritë dhe ka pamje nga lindja jugu dhe perëndimi
Cmimi me mobilim 1200 euro/m2
Cmimi 1000 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Prane Selvise, Tirane Orientimi: lindje-jug-perendim
Çmimi: 112000 € Çmimi për m2: 1000 € m2 Sipëfaqe: 112 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 4
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 952 herë


Mundesuar nga NurSoft