Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

700 €

Apartament me qira ne Bllok
Jepet me qira apartament ne Bllok në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 144 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, tri dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone.
Apartamenti është totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore me të gjitha orenditë e nevojshme. Eshtë e pajisur me kondicioner.
Cmimi 700 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Bllok, Tirane Orientimi: jug-perendim
Çmimi: 700 € Çmimi për m2: 5 € m2 Sipëfaqe: 144 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 6
Tualete: 2Dhoma: 3 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 951 herë


Mundesuar nga NurSoft