Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

600 €

Jepet me qera apartament 2+1 te Rr. “Perlat Rexhepi” në Bllok
Jepet me qera apartament 2+1 në një zonë të aksesueshme në Rr.“Perlat Rexhepi” në Bllok.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 116 m2 dhe përbëhet nga një dhomë ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi ,dy tualete njëri i pajisur me kabinë dushi dhe tjetri me vaskë dhe një ballkon. Dhoma matrimoniale ka tualetin përkatës. Apartamenti gjendet në katin e V një ndërtimi të ri, i pajisur me ashensor .
Apartamenti është i arreduar me të gjitha pajisjet e nevojshme elektro-shtëpiake (sobë me korent dhe gas, lavastovilje, frigorifer) dhe kondicioner në cdo dhomë.
Cmimi 600 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Bllok, Tirane Orientimi:
Çmimi: 600 € Çmimi për m2: 5 € m2 Sipëfaqe: 116 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 5
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 981 herë


Mundesuar nga NurSoft