Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

500 €

Apartament 2+1 me qira te pallatet Shallvare
Jepet me qira apartament në qendër të Tiranës pranë Tajvanit, te pallatet Shallvare
Apartamenti ndodhet në katin e V të një ndërtimi ekzistues. Apartamenti është totalisht i rikonstruktuar. Siperfaqja prej 128 m2 është e organizuar në një ambient ngrënie me vete, një dhomë ndenjie dy dhoma gjumi dhe tri tualete. Apartamenti është i mobiluar me të gjitha pajisjet e nevojshme.
Ka shumë dritë dhe pamje relaksuese.
Çmimi 500 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Prane Tajvanit, Tirane Orientimi: jug
Çmimi: 500 € Çmimi për m2: 4 € m2 Sipëfaqe: 128 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 5
Tualete: 3Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 1007 herë


Mundesuar nga NurSoft