Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

450 €

Apartament me qira pranë Stadiumit “Qemal Stafa”
Jepet me qira apartament 1+1 në një nga zonat më të aksesueshme dhe të pëlqyer pranë Stadiumit “Qemal Stafa”, midis ajrit të pastër pranë Parkut të Liqenit.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 75 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, dy tualete dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një ndërtimi të ri dhe shumë cilësor.
Apartamenti ka shumë dritë dhe është i orientuar nga jugu.

Cmimi 450 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: , Orientimi:
Çmimi: 450 € Çmimi për m2: 6 € m2 Sipëfaqe: 75 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 4
Tualete: 2Dhoma: 1 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 921 herë


Mundesuar nga NurSoft