Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

123200 €

Shitet apartament 2+1 në Qendër të Tiranës
Shitet apartament në Qendër të Tiranës mbrapa Tirana International Hotel.
Ky apartament është shumë komod. Sipërfaqja e shfrytëzueshme është 112 m2 e organizuar në një ambient ndenjie, ambient gatimi dhe ngrënieje, dy dhoma gjumi, njëra matrimoniale dhe një dhomë fëmijësh, tualet me ndricim natyral dhe ballkon.
Ndodhet në katin e III të një pallati 8-katësh. Ka një orientim nga lindja dhe ka dritë.
Është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 1100 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: , Orientimi:
Çmimi: 123200 € Çmimi për m2: 1100 € m2 Sipëfaqe: 112 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 8 Kati: 3
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 946 herë


Mundesuar nga NurSoft