Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

400 €

Apartament me qira ne Blv. “Gjergj Fishta”
Jepet me qira apartament në një zonë të aksesueshme pranë Shallvareve në Blv. “Gjergj Fishta”.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 120 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi dhe dy tualete.
Apartamenti është totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore me të gjitha orenditë e nevojshme.
Ndodhet në katin e katert të një ndërtimi të ri.
Çmimi 400 euro/muaj pa taksa.

Tipi: Apartament Zona: Blv. "Gjergj Fishta", Tirane Orientimi: jug
Çmimi: 400 € Çmimi për m2: 4 € m2 Sipëfaqe: 120 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 4
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 1012 herë


Mundesuar nga NurSoft