Apartament, Komerciale, Zyre Me Qera

Shto Si Favorite

450 €

Zyrë me qira pranë TVSH-së
Jepet me qira zyrë pranw TVSH-së në një zonë shumë të aksesueshme.
Zyra ka një sipërfaqe prej 112 m2 dhe është i ndarë në 3 ambiente dhe dy tualete. Zyra ndodhet në katin III të pallatit.
Ka shumë dritë dhe është e pajisur me kondicioner.
Çmimi 450 euro/muaj

Tipi: Apartament, Komerciale, Zyre Zona: Pranë TVSH-së, Tirane Orientimi:
Çmimi: 450 € Çmimi për m2: 4 € m2 Sipëfaqe: 112 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 3
Tualete: 2Dhoma: 3 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 856 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft