Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

63000 €

Shitet 1+1 pranë Qendrës Globe
Shitet apartament 1+1 në një zonë të aksesueshme në Rrugën e Kavajës pranë Qendrës Globe.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 63.8 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, tualet dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një ndërtimi cilësor ndërtuar me paramentra europianë.
Shtëpia ka shumë dritë.
Apartamenti është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 63000 euro

Tipi: Apartament Zona: Pranë Qendrës Globe, Rr. e Kavajës, Tirane Orientimi:
Çmimi: 63000 € Çmimi për m2: 1000 € m2 Sipëfaqe: 63.8 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 2
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 908 herë


Mundesuar nga NurSoft