Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

244000 €

Shitet super apartament pranë TVSH
Ky apartament në shitje gjendet në një nga zonat më cilësore të Tiranës për banim.
Sipërfaqja prej 122 m2 është e organizuar në një sallon të madh, ambientin e ngrënies dhe të gatimit të veçuar. Shtëpia ka dy dhoma gjumi dhe dy tualete në një prej të cilave gjendet një lavanderi-garderobë.
Apartamenti ndodhet në katin e nentë të një ndërtimi të ri dhe shumë cilësor.
Ka shumë dritë dhe është i orientuar nga jugu.
Çmimi 2000 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Papa Gjon Pali II", Tirane Orientimi: Lindje, jug
Çmimi: 244000 € Çmimi për m2: 2000 € m2 Sipëfaqe: 122 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 1214 herë


Mundesuar nga NurSoft