Komerciale, Zyre, Biznes Me Qera

Shto Si Favorite

900 €

Zyrë me qira pranë shkollës “11 Janari” në bllok
Jepen me qira ambient zyrash në një zonë të aksesueshme pranë shkollës “11 Janari” në zonën e ish-Bllokut.
Ambienti ka një sipërfaqe prej 170 m2 dhe është i ndarë në një sallë mbledhjesh, 4 ambiente për zyra dhe dy tualete.
Zyrat ndodhen në katin e dytë të një ndërtimi të ri.
Tri ambiente jepen të mobiluara.

Tipi: Komerciale, Zyre, Biznes Zona: Bllok, Tirane Orientimi:
Çmimi: 900 € Çmimi për m2: 5 € m2 Sipëfaqe: 170 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 2
Tualete: 2Dhoma: 5 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: e mobiluar
Vizituar 1168 herë


Mundesuar nga NurSoft