Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

500 €

Zyrë me qira në Bllok
Jepet me qira zyrë në një zonë të aksesueshme pranë ish-Bllokut.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 120 m2 dhe është i organizuar në 3 dhoma ,një sallon të madh, ballkon dhe dy tualete. Apartamenti është i pamobiluar dhe mund të shërbejë për zyra, klinikë ose ndonjë lloj tjetër aktiviteti privat.
Ndodhet në katin e shtatë të një pallati të ri.
Cmimi 500 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Bllok, Tirane Orientimi:
Çmimi: 500 € Çmimi për m2: 4 € m2 Sipëfaqe: 120 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 7
Tualete: 2Dhoma: 3 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 945 herë


Mundesuar nga NurSoft