Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

78000 €

Shitet apartament 1+1 ne Rr.”Ibrahim Rugova”

Shitet apartament 1+1 te pallatet e Shallvareve. Sipërfaqja totale e apartamentit është 76m2. Ndertim i vjetër por i rikonstruktuar vitet e fundit dhe i mobiluar sipas kohës. Ndodhet në katin e gjashtë dhe është i mirhidroizoluar. Për më tepër na kontaktoni.
Cmimi 78 000 euro. Me certificate pronesie

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Myslym Shyri", Tirane Orientimi: L-P
Çmimi: 78000 € Çmimi për m2: 1026 € m2 Sipëfaqe: 76 m2
Faza: Ndërtim EkzistuesKate Total: 6 Kati: 8
Tualete: 1Dhoma: 1+1 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: prane Tajvanit
Vizituar 958 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft