Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

2000 €

Super triplex me qira ne qender
Jepet me qira super apartament në qendër të Tiranës pranë Tajvanit.
Apartamenti është i organizuar në formën e një triplexi ku kati i parë është i organizuar në një sallon ndenjie, kuzhinë gatimi dhe tualet. Kati i dytë ka dy dhoa të mëdha gjumi dhe tualet dhe në katin e tretë ndodhet papafingo i cila eshtë ndarë në dhomë gjumi dhe tualet.
E gjithë sipërfaqja totale e triplexit është 300 m2.
Apartamenti ka fushëpamje të mrekullueshme.
Ndodhet në katin e fundit të pallatit.
Çmimi 2000 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Prane Tajvanit, Tirane Orientimi:
Çmimi: 2000 € Çmimi për m2: 7 € m2 Sipëfaqe: 300 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 3Dhoma: 4 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 949 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft