Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

170000 €

Apartament 2+1 per shitje ne Bllok

Shitet apartament në një zonë shumë të parapëlqyer në zonën e ish-Bllokut.
Apartamenti ka një sipërfaqe neto të shfrytëzueshme prej 85 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe ngrënie, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin e tetë të një pallati të ri.
Ka shumë dritë dhe është i orientuar nga lindja dhe jugu.
Apartamenti është i pajisur me certifikatë pronësie.

Cmimi 2000 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Bllok, Tirane Orientimi: Lindje, jug
Çmimi: 170000 € Çmimi për m2: 2000 € m2 Sipëfaqe: 86 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 8
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Nga : 15.10.2015, Vizituar 923 herë


Mundesuar nga NurSoft