Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

90200 €

Shitet apartament pranë Stacionit të fundit të Tiranës se Re.
Shitet apartament 3+1 një një zonë të aksesueshme pranë stacionit të fundit të Tiranës së Re.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 110 m2 dhe është i organizuar në një ambient ndenjie, kuzhinë gatimi të vecuar, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe tre ballkone.
Apartamenti ka një planimetri të organizuar më së miri.
Ndodhet në katin e gjashtë të një pallati 8-katësh.
Është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 820 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Blv. "Bajram Curri", Tirane Orientimi:
Çmimi: 90200 € Çmimi për m2: 820 € m2 Sipëfaqe: 110 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 8 Kati: 6
Tualete: 2Dhoma: 3+1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 1050 herë


Mundesuar nga NurSoft