Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

129000 €

Shitet apartament 1+1 pranë Shkollës “Petro Nini Luarasi”
Shitet apartament në një zonë shumë të aksesueshme 5 minuta larg qendrës së Bllokut dhe shumë pranë Liqenit.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 86 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie, aneks gatimi, një korridor, dy dhoma gjumi dhe tualet.
Ndodhet në katin e parë të një pallati ekzistues.
Apartamenti mund të shërbejë edhe për biznes.
Çmimi 1500 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Sami Frasheri", Tirane Orientimi:
Çmimi: 129000 € Çmimi për m2: 1500 € m2 Sipëfaqe: 86 m2
Faza: Ndërtim EkzistuesKate Total: 0 Kati: 1
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 953 herë


Mundesuar nga NurSoft