Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

273600 €

Shitet apartament në Bllok

Shitet apartament në një nga zonat e preferuara të Tiranës në zonën e ish-Bllokut.

Apartamenti ndodhet në katin II banim të një ndërtimi të ri shumë cilësor.
Ka një sipërfaqe prej 136.8 m2 neto të shfrytëzueshme dhe organizohet në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone.

Apartamenti ka hapësira të bollshme për një jetesë komode.

Apartamenti është i pajisur me certifikatë pronësie.


Çmimi 2000 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Bllok, Tirane Orientimi:
Çmimi: 273600 € Çmimi për m2: 2000 € m2 Sipëfaqe: 136.8 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 2
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Nga : 13.10.2015, Vizituar 758 herë


Mundesuar nga NurSoft