Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

58000 €

Shitet 1+1 në Rrugën e Durrësit
Shitet apartament në një zonë të aksesueshme pranë Sigurimeve Shoqërore te Blloku i Ambasadave.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 61 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, tualet me ndricim natyral dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një ndërtimi ekzistues. Apartamenti është i rikonstruktuar.
Është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 58000 euro

Tipi: Apartament Zona: , Orientimi:
Çmimi: 58000 € Çmimi për m2: 950 € m2 Sipëfaqe: 61.5 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 3
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 869 herë


Mundesuar nga NurSoft