Apartament, Komerciale, Zyre, Biznes Me Qera

Shto Si Favorite

350 €

Apartament me qira pranë ish-Ekspozitës
Jepet me qira apartament 2+1 në një zonë të aksesueshme pranë ish-Ekspozitës.
Apartamenti ka hapësira të bollshme. Sipërfaqja prej 129 m2 organizohet në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon.
Apartamenti ka shumë dritë dhe ka pamje nga jugu. Ndodhet në katin e nentë të një pallati me ashensor.
Është i pamobiluar dhe mund të shërbejë edhe për zyra ose klinikë.
Çmimi 350 euro/muaj

Tipi: Apartament, Komerciale, Zyre, Biznes Zona: prane ish-Ekspozites "Shqiperia Sot", Tirane Orientimi: jug
Çmimi: 350 € Çmimi për m2: 3 € m2 Sipëfaqe: 129 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 9
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 879 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft