Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

154800 €

Shitet apartament pranë ish-Ekspozitës
Shitet apartament 2+1 në një zonë të aksesueshme pranë is-Ekspozitës.
Apartamenti ka hapësira të bollshme. Sipërfaqja prej 129 m2 organizohet në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon.
Apartamenti ka shumë dritë dhe ka pamje nga jugu. Ndodhet në katin e nentë të një pallati me ashensor.
Çmimi 1200 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: prane ish-Ekspozites "Shqiperia Sot", Tirane Orientimi: jug
Çmimi: 154800 € Çmimi për m2: 1200 € m2 Sipëfaqe: 129 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 9
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 883 herë


Mundesuar nga NurSoft