Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

600 €

Apartament 3+1 me qira ne Bllok
Jepet me qira apartament i mobiluar në një zonë të aksesueshme në Bllok.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 130 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, tri dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një ndërtimi të ri.
Është totalisht i mobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme.
Çmimi 600 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Bllok, Tirane Orientimi:
Çmimi: 600 € Çmimi për m2: 5 € m2 Sipëfaqe: 130 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 4
Tualete: 2Dhoma: 3 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 946 herë


Mundesuar nga NurSoft