Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

600 €

Apartament me qira pranë Radio Televizionit Shqiptar
Jepet me qira apartament 2+1 në një nga zonat më të aksesueshme dhe të pëlqyer pranë Radio Televizionit Shqiptar.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 120 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin e nentë të një ndërtimi të ri dhe shumë cilësor.
Apartamenti ka shumë dritë dhe është i orientuar nga jugu.
Ky apartament disponon dhe nje garazh per nje cmim ekstra prej 100 euro/muaj
Cmimi 600 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Pranë TVSH-së, Tirane Orientimi:
Çmimi: 600 € Çmimi për m2: 5 € m2 Sipëfaqe: 120 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 0 Kati: 9
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 937 herë


Mundesuar nga NurSoft