Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

400 €

Jepet me qira apartament 1+1 ne Bllok
Jepet me qira apartament 1+1 në një zonë të aksesueshme në Bllok, pranë Juridikut.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 89 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, tualet dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një ndërtimi të ri.
Apartamenti është totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore.
Çmimi 400 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Pranë Juridikut, Tirane Orientimi: Lindje
Çmimi: 400 € Çmimi për m2: 4 € m2 Sipëfaqe: 89 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 4
Tualete: 1Dhoma: 1+1 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 886 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft