Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

300 €

Apartament 2+1 me qira pranë shkollës Vasil Shanto
Jepet me qira apartament 2+1 i mobiluar në një zonë të aksesueshme.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 120 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin VIII të një ndërtimi të ri.
Është totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore.
Çmimi 300 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Prane shkolles "Vasil Shanto", Tirane Orientimi: Lindje-Perendim
Çmimi: 300 € Çmimi për m2: 3 € m2 Sipëfaqe: 120 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 7
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 1007 herë


Mundesuar nga NurSoft