Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

75000 €

Shitet apartament 1+1 te Shallvaret
Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 70 m2 I organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe ngrënie, dhomë gjumi dhe tualet.
Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të aksesueshme pikërisht në rrugën “Ibrahim Rugova”
Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një ndërtimi ekzistues dhe është rikonstruktuar vitet e fundit.
Çmimi 75000 euro

Tipi: Apartament Zona: Shallvaret, Tirane Orientimi:
Çmimi: 75000 € Çmimi për m2: 1071 € m2 Sipëfaqe: 70 m2
Faza: Kate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 0Dhoma: Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 915 herë


Mundesuar nga NurSoft